Górne zdjęcie

Basen, oczko wodne

Kto nie marzył o basenie w ogrodzie? Gdy żar leje się z nieba, tłumy wypełniają plaże, a nad morze Bałtyckie lub Śródziemne jest tak daleko, z pewnością każdy chciałby mieć w ogrodzie basen wyłącznie do własnej dyspozycji. Spełnienie tego marzenia jest na wyciągniecie ręki! Wystarczy sięgnąć po telefon, wybrać numer do naszej firmy Grabowski Ogrody i umówić się na spotkanie z przedstawicielem.

Budowa basenu – od projektu do realizacji

Gdy otrzymujemy zlecenie na budowę basenu w ogrodzie, realizację zadania rozpoczynamy od rozmowy z klientem. Chcemy poznać jego potrzeby, dowiedzieć się jakiej wielkości ma być basen i gdzie ma powstać.

Następnie do pracy zabiera się projektant, a potem fachowcy, wyspecjalizowani w budowie basenów. Gotowy obiekt wyposażony jest w instalację elektryczną, zasilającą pompę, system uzdatniania wody oraz oświetlenie.

Ogród nie tylko z basenem

Niektórzy nasi klienci bardziej niż o basenie marzą o pięknym oczku wodnym, które będzie obsadzone roślinami. A pod lustrem wody będzie można dostrzec kolorowe rybki.

Możemy spełnić także to marzenie. Od lat zajmujemy się budową oczek wodnych dowolnych rozmiarów. Również w nich montujemy – na życzenie klienta – oświetlenie oraz różnego typu pompy. Oferujemy montaż między innymi fontann oraz kaskad wodnych.

Budowa oczka wodnego

Podczas budowy oczek wodnych – podobnie jak w przypadku basenów – przygotowujemy najpierw projekt. Uwzględniamy w nim wielkość oczka oraz teren, na którym ma ono powstać. Przedstawimy również klientom propozycje roślin, które mogą rosnąć w oczku lub jego sąsiedztwie.Dopiero po zaakceptowaniu koncepcji przez klienta, zaczynamy realizować projekt zgodnie z ustaleniami.

Zapraszamy do współpracy

Przejdź do kontaktu

Zainteresowany naszą pracą

Przejdź do oferty