Górne zdjęcie

Brukarstwo

Stałą częścią ogrodów są ścieżki, podjazdy, murki i inne elementy, wykonane najczęściej z kostki brukowej lub kamienia. Zakładając ogród lub dopiero go planując, wiele osób zastanawia się nie tyle jakie rośliny posadzić, ale jaki powinien być układ zieleńca.

Czy ułożyć kostkę tylko na ścieżce, prowadzącej od furtki do domu, a może skarpę obłożyć kamieniami i między nimi posadzić rośliny?

Ogród – od projektu do ścieżki brukowej

Jeżeli potrzebują Państwo fachowej porady oraz pomocy przy układaniu kostki, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Grabowski Ogrody z siedzibą w miejscowości Łuków w województwie lubelskim. Obsługujemy zlecenia również z województwa mazowieckiego!

Zajmujemy się ogrodami kompleksowo. Przygotowujemy projekty, zakładamy ogrody, sadzimy rośliny, wykonujemy systemy nawadniania i odwodnienia oraz oczywiście świadczymy usługi brukarskie.

Usługi brukarskie

Oferujemy profesjonalne układanie kostki brukowej w dowolnym kształcie i rozmiarze. Zajmujemy się budową chodników, podjazdów, ścieżek. Oferujemy ułożenie kostki w jednolitym kolorze oraz takie ułożenie kostki, aby powstał wzór, o którym marzy klient.

Nasza oferta obejmuje również układanie kamienia granitowego, który jest coraz bardziej popularną ozdobą polskich ogrodów. Może być on wykorzystywany na różne sposoby – do budowy ścieżek, murków, skarp lub eleganckich podjazdów. Ponieważ kamień granitowy jest naturalnym produktem, pięknie współgra z roślinnością i trawnikiem w ogrodzie.

Brukarstwo najwyższej jakości

W naszej firmie usługi brukarskie świadczą wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy. W razie potrzeby, czyli przy większej liczbie zleceń, korzystamy z usług podwykonawców. Wybieramy tylko sprawdzone firmy!

Zapraszamy do współpracy

Przejdź do kontaktu

Zainteresowany naszą pracą

Przejdź do oferty